İş Avukatı ve İş Hukuku Avukatı

İş Avukatı

Hukuk Büromuz Uzman İş Avukatı kadrosuyla hukuki süreci titizlikle takip etmektedir.İş Hukuku Avukatı olmanın sorumluluğunu kanunların ışığında en iyi şeklide yürütmektedir.

Gebze iş Hukuku Avukatı olarak Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası, Kocaeli ve İstanbul’da iş mahkemesi avukatlığını en iyi şekilde yürütmekteyiz.

İş Hukuku Avukatı

Gebze İş Mahkemesi Avukatı Kapsamında; İş kazası ve tazminat davası, İş akdinin feshi davası, Arabulucuya başvurma, İşe iade davası, Sosyal sigorta davası, Kıdem tazminatı davası, ihbar tazminatı davası, Sigortalılığın tespiti davası, İşten ayrılma ve ücret davası gibi davalar titizlikle takip edilmektedir.

Gebze İş Avukatı olarak faaliyet gösteren Hukuk Büromuz Gebze’nin yanı sıra Darıca İş avukatı, Çayırova İş Avukatı, Dilovası İş avukatı, Şekerpınar İş avukatı, Kocaeli İş Avukatı, Körfez İş Avukatı, Derince İş Avukatı, İstanbul İş Avukatı, Gebze iş hukuku avukatı şeklinde hizmetlerini sürdürmektedir.

İş Kazası Avukatı

Gebze İş Kazası Avukatı Olarak Hukuk Büromuz yılların deneyimi ile İş Kazası ile hasıl olan maddi ve manevi kayıpların dava yoluyla edinilmesinde görev üstlenmektedir.

Öncelikle meydana gelen iş kazası sonucu oluşan maluliyetin tespiti gerekmektedir.Sonrasında Maddi ve Manevi Tazminat Hakkı dava yolu ile talep edilmektedir.Bu aşamada İş Mahkemesi Avukatı ile görüşme sağlanması hak kayıplarını engelleyecektir.