Boşanma Avukatı

 

Boşanma Avukatı ve Aile Hukuku

Boşanma Avukatı ve Aile Hukuku Hizmeti sunan Ayşe Çelik Avukatlık Büromuz tarafların boşanmaya karar verilmesinin akabinde hukuki süreçleri en iyi şekilde yürütmektedir. Bu süreçte taraflar anlaşmalı boşanma davası veya çekişmeli boşanma davası açabilmektedir.
Boşanma davası Hukuk Bürosu Uzman Boşanma Avukatları ile kanunlar nazarında ve özel hayatın gizliliğine önem vermek suretiyle titizlikle yürütülmektedir. Gebze’nin en iyi Boşanma Avukatı olarak anılmak çalışma verimimizi arttırmaktadır.

Boşanma Davası açma sürecinin uzman Boşanma Avukatı ile yürütülmesi taraf adına Hukuki anlamda maddi ve manevi kayıpların oluşmaması adına çok önemlidir.

Çekişmeli Boşanma Davası ve Anlaşmalı Boşanma Davası

Boşanma Davası açma sürecinin uzman Boşanma Avukatı ile yürütülmesi önemlidir.Bu durum taraf adına Hukuki anlamda maddi ve manevi kayıpların oluşmaması adına çok önemlidir.
Çekişmeli boşanma davası açma sürecinde, öncelikle boşanma sebepleri incelenerek türk medeni kanununa uygunluğu irdelenmelidir. Akabinde Boşanma davası, boşanma dilekçesinin mahkemeye verilmesi ile başlar. Boşanma avukatının bu süreçteki uzmanlığı, tecrübe ve bilgisi, müvekkilinin haklarını en iyi şeklide savunması adına ehemmiyet taşır.

Anlaşmalı boşanma davası, tarafların birçok konuda uzlaştığı ve anlaşmalı boşanma avukatı ile yürütülen ve oldukça kısa süren, tek celsede biten bir boşanma türüdür.
Bu süreçte uzman anlaşmalı boşanma avukatı anlaşmalı boşanma protokolünü tarafların bilgileri dahilinde hazırlamaktadır. Boşanma protokolü maddeleri doğrultusunda Mahkeme kararıyla boşanma süreci tamamlanmaktadır.Bu süreçte Müvekkiller açısından En İyi Boşanma Avukatı olarak anılmak amacıyla en iyi hukuk hizmeti vermek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Gebze boşanma avukatı olarak faaliyet gösteren Hukuk Büromuz Gebze’nin yanı sıra Darıca, Çayırova, Dilovası , Şekerpınar, Kocaeli, körfez, derince. İstanbul Anadolu yakası,İstanbul Avrupa yakası ve Türkiye’nin birçok ilinde boşanma Avukatlığı hizmetlerini en profosyonel şekilde sürdürmektedir.

 

Çalışma Alanlarımız
Destek ve Bilgi Alın?

Danışmanlık için bizimle iletişime geçin.Uzman Boşanma Avukatlarımız size yardımcı olacaktır
Phone: 02626433103
Email: info@aysecelik.av.tr

Pzt – Cuma: 09:00 -18:00

Bizimle iletişime geçin

Size destek vermek için buradayız

Bizi arayın : 02626433103 ve uzman boşanma avukatlarımızın birinden randevu alın.


Bilgi Alın